DOMOSS. Čo všetko sa pod tým skrýva?

Nie je to len DOM Obchodu a Servisných Služieb s rozlohou 2 000 m2. Za názvom obľúbenej piešťanskej rodinnej firmy sa ukrýva toho omnoho viac. Aj sami zostanete prekvapení, čo všetko v sebe DOMOSS skrýva.

V kuchynských a kúpeľňových štúdiách premieňa predstavy o dizajnovom bývaní na realitu. Prvé kuchynské a kúpeľňové štúdio v Piešťanoch bolo otvorené už v roku 1995. Rokmi si budovalo svoju reputáciu a postupne sa rozrastalo do miest ako Trnava, Trenčín a Bratislava. Kuchynské a kúpeľňové štúdiá sa rozvíjali nielen vďaka kvalitným službám, osobnému prístupu ku každému jednému zákazníkovi, no hlavne vďaka referenciám od spokojných zákazníkov. Medzi nich už od začiatku patrí aj piešťanská olympionička Martina Moravcová no i ďalšie významné slovenské osobnosti. Kuchynské štúdia si dlhoročnú tradíciu a kvalitu potvrdzujú ponukou kvalitnej značky kuchýň Sykora a prvotriednych svetových značiek spotrebičov. Kúpeľňové štúdiá svojim zákazníkom ponúkajú produkty a najmodernejšie novinky renomovaných kúpeľňových značiek ako je Duravit, Villeroy & Boch, Hansgrohe, Grohe, SanSwiss, Huppe a mnoho ďalších.

Domoss 1990 Domoss 2020

Okrem toho kuchyne a kúpeľne zo štúdií DOMOSS nájdete v mnohých moderných projektoch a apartmánových domoch ako je Arboria v Trnave, Gansberg Koliba v Bratislave, projekt Mlyny v Piešťanoch, Kolísky Záhorská Bystrica v Bratislave a ďalšie.
“Pri navrhovaní dizajnu kuchýň a kúpeľní vychádzame zo súčasných trendov v bývaní, ergonómie čiže správneho usporiadania jednotlivých zón a hlavne hľadáme originálne riešenie presne na mieru podľa potrieb zákazníka.” dodala marketingová manažérka pre štúdiá Alena Krištofová. “Už od vzniku štúdií sme sa zúčastňovali rôznych podujatí a výstav. Najšajtejšie sme sa zúčastňovali na výstave nábytku a bývanie v Nitre. Pravidelne posielame svojich dizajnérov/predajcov na odborné školenia, ale aj zahraničné výstavy ako EUROCUCINA či IHS Frankfurt.

DOMOSS v 90. rokoch ako jeden z prvých priniesol svojim zákazníkom značky ako Whirlpool či Electrolux. Zákazníci na svoje objednávky netrpezlivo čakali pred malým domčekom na Bratislavskej ulici. “Nestihli sme ani vyložiť kamión a mohli sme už objednávať ďalší tovar. Zákazníci si odvážali chladničky a práčky na vozíkoch. Doteraz na to spomíname. Veľmi ma teší, keď po rokoch v predajni stretnem stálych zákazníkov a pripomenú mi, že svoju prvú práčku mali práve vďaka nám,” vyjadril s Miroslav Hrdina.

DOMOSS je na Slovensku popredným a výhradným dovozcom kvalitných talianskych odsávačov pár Faber. Faber si svoju obľúbenosť získal inováciami uľahčujúcimi každodennú prácu v kuchyni. So svojimi prevratnými technológiami si vytvára to najlepšie prostredie na život, ale snaží sa aj o ochranu životného prostredia.

DOMOSS, okrem siete kuchynských a kúpeľňových štúdií, je aj veľkoobchodná spoločnosť s bielou technikou, sanitou a keramikou s vlastnou sieťou obchodov Mybath.sk s celoslovenským pokrytím.
Za 30 rokov svojho pôsobenia prináša DOMOSS svojim zákazníkom aj obchodným partnerom inovácie a technológie, s ktorými uľahčuje každodennú prácu, ale aj nakupovanie. V roku 2004 vstúpil do sieti Euronics zastrešujúcej sieť európskych predajcov.
Už v roku 2007 spustil ako jeden z prvých spoločností svoju prvú verziu eshopu www.domoss.sk a v roku 2018 aj špecializovaný eshop s kúpeľňovým sortimentom a sanitou topkupelna.sk.
V roku 2013 rozšíril svoju pôsobnosť aj o predajne DOMOSS v Skalici a Dolnom Kubíne.