Čo sa skrýva za 30 ročným úspechom DOMOSS-u?

Každý z nás Piešťancov má niečo z DOMOSS-u. Práčku, chladničku, malý spotrebič do domácnosti, záhradný nábytok, kosačku, bicykel či vybavenie do dielne.

Keď pred 30-timi rokmi piati kolegovia zakladali predajňu v malom domčeku na Bratislavskej ulici, ani nesnívali, že meno DOMOSS budú poznať nielen Piešťanci, ale aj ľudia zo širokého regiónu a vďaka eshopu takmer z celého Slovenska. Základným cieľom a filozofiou bolo založiť dom, kde by sa nielen predávalo, ale by sa poskytovali aj služby a servis. DOMOSS sa za 30 rokov postupne vypracoval na spoľahlivú a dôveryhodnú spoločnosť, ktorej zákazníci veria pri zariaďovaní či rekonštrukcii domácností, bytov, domov, výmene spotrebičov, nákupe náradia, záhradného nábytku, sanity, ale aj bicyklov. Vďaka vašej zákazníckej spokojnosti sa DOMOSSu už po štvrtýkrát podarilo obhájiť titul najväčšieho predajcu záhradnej techniky značky Stiga na Slovensku, ktorá patrí medzi najpredávanejšie značky na našom trhu.

DOMOSS vie, že bez rozvoja a podpory regiónu by sa len veľmi ťažko zvyšovala úroveň a kvalita života jej obyvateľov. Preto medzi jej základné piliere patria rôzne podporné aktivity v oblasti rozvoja mesta, regiónu, kultúry, športu či vzdelania. DOMOSS patril, a naďalej aj patrí, medzi dlhoročných podporovateľov športových klubov ako sú Piešťanské čajky, Havrani, plavecký klub či rôzne iné športové organizácie a udalosti v regióne. Športom to nekončí. DOMOSS si uvedomuje, že bez kvalitného vzdelania nemožno napredovať a rozvíjať sa. Za svoje pôsobenie podporilo niekoľko základných a stredných škôl, ale aj rôzne umelecké organizácie či spolky. Pre školy, obce, kultúru a charitu poskytujeme zvýhodnené podmienky pri nákupe v našom obchodnom dome.

30 ročný úspech by sa len veľmi ťažko dosahoval bez šíriaceho sa dobrého mena zákazníkov a spokojnosti pracovníkov. Medzi jej spokojných zákazníkov patria aj známe osobnosti z rôznych kultúrno - spoločenských a športových oblastí. Spokojní zákazníci sa vracajú na pravidelné nákupy nielen kvôli kvalitným službám, ale aj odborným predajcom. DOMOSS je výnimočný v tom, že mnoho pracovníkov tu je takmer od jeho prvých rokov pôsobenia. Mnohí z nich tu pracujú viac dvadsaťpäť rokov. V súčasnosti poskytuje prácu viac ako 150 rodinám z piešťanského región.

DOMOSS začínal v roku 1990 predajom tovaru len od niekoľkých značiek. Dnes ponúka sortiment renomovaných značiek na viac ako 2000 m2 predajnej plochy. Svojim zákazníkom ponúka parkovanie pred novým obchodným centrom na takmer 40 parkovacích miestach na Bratislavskej ulici. Víziou spoločnosti do ďalších rokov je prepojiť starú budovu s novým obchodným centrom a vytvoriť veľký predajný priestor. Za celý čas existencie sa jej meno a pôsobenie rozrástlo na ďalšie dve predajne, päť kuchynských a štyri kúpeľňové štúdiá, dva eshopy (domoss.sk a topkupelna.sk), v neposlednom rade na veľkoobchody s veľkou bielou technikou a sanitou a vytvorenie siete mybath.sk.

Poďakovanie M. Hrdinu predseda predstavenstva DOMOSS Technika, a.s

“Moje veľké poďakovanie patrí hlavne verným zákazníkom. Vždy ma veľmi poteší, keď stretnem na predajni verného zákazníka, známeho či priateľa, ako u nás nakupuje. O to viac, keď mi s úsmevom odpovedia, že u nás nakupujú takmer od nášho vzniku. Často je ich dôvodom odborný personál ochotný vždy pomôcť. Práve vďaka vám, spokojným zákazníkom, sme ako spoločnosť mohli každým rokom rásť, ale aj rozvíjať región. Pre mňa ako Piešťanca je tento región srdcovkou a záleží mi, aby sme tu mohli žiť lepšie, zdravšie a šťastnejšie.”